פנאי

מהי בריכה מתועשת?

בריכה מתועשת

החלום לשכשך במי הבריכה בחצר הבית הפרטי עומד להתגשם, ניתן לראות עליה חדה בהקמת הבריכות הפרטיות בבתים רבים בישראל. הרבה אנשים הבינו כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך שמשפרת גם את איכות החיים, ואפילו מעלה את ערך הנכס. הבריכה הפופולאריות כיום בקרב ישראליים היא בריכה מתועשת וזו מכמה סיבות שכדאי להכיר מקרוב.

בריכה מתועשת – היתרונות

למה הכוונה בריכה מתועשת? ובכן זוהי בריכה מוכנה להרכבה. היא מורכבת במפעלים המתמחים בתחום ייצור בריכות והדפנות שלה עשויות בצורת פאנלים מחומר גלם פלדה ועליהם מונחים יריעות איטום.

הבריכות המתועשות כיום הם מובילות בשוק בזכות היתרונות הבולטים הבאים:

מחיר זול – קיימות בתחום הבריכות מגוון רחב של בריכות, בטון, פיברגלאס, ובריכות להתקנה עצמית. אבל הבריכות המתועשות הן נמנות בין הבריכות הזולות וזה אחד מהיתרונות המובילים.

מגוון עיצובים – הבריכות המתועשות מתהדרות במגוון רחב של עיצובים וצבעים לפי בחירה, ולכן האפשרויות הן רבות. כך שלא כל הבריכות המתועשות נראות זהות וזה מה שמבדל את הייחודיות שלהן.

התקנה מהירה – לכולם הזמן הוא יקר ואנו רוצים להספיק הכל במהירות, בדיוק על הצורך הזה בריכות מתועשות עונות. ההתקנה היא מהירה כמובן שחשוב להיעזר בבעל מקצוע בקיא ומוסמך ומספיק מיומן כדי שיתקין את הבריכה באופן מקצועי.

דבר נוסף וחשוב לציין כי את הבריכות המתועשות ניתן להתקין גם שהבית כבר קיים.

עמידות – אחד הדברים שצריך לייחס עבורם חשיבות זה העמידות, הבריכות המתועשות נחשבות כעמידות מאד בזכות יציקת הבטון וחיפוי לצורך איטום.

לפני שבוחרים את הבריכה לחצר הבית מומלץ לבדוק את המידות המדויקות של השטח בו הבריכה תהיה, לדאוג כי מדובר במקום בטוח ולא מרוחק מידי כדי שתהיה אפשרות השגחה בעיקר כשיש ילדים, להתייעץ עם מומחים בתחום טרם הקניה. כך תוכלו ליהנות הרבה יותר לאורך זמן ומבריכה איכותית.

כמו כן חשוב לשמור על תקינותה של הבריכה ומידי פעם להחליף בין 5-7 שנים להחליף את החלק הפנימי של הבריכה. בדקו היטב עם החברה שהתקינה לכם את הבריכה האם יש אחראיות ומה היא כוללת. כך גם תדעו שמדובר בחברה אמינה ומקצועית וגם הבריכה תלווה אתכם לעוד שנים רבות של שכשוכים נעימים במים.

דילוג לתוכן