פנאי

אלו פעילויות במצפה רמון מתאימות לחובבי האקסטרים?

children-590072_640

כל אחד חייב מפעם לפעם לעזוב את הרעש וזיהום האוויר המאפיינים את העיר, לצאת מהשגרה ולנסוע למדבר. המדבר מכיל בתוכו מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות שונות, אשר יכולות להתאים לכל חובבי האקסטרים שבקהל. יש אנשים שמגיעים למדבר כדי ליהנות מהאוויר הנקי, השקט המושלם ומהמלונות המפנקים הנמצאים במקום. אנשים אחרים לעומת זאת, לא מסוגלים ליהנות מחופשת בטן – גב, אלא חייבים להיות בתנועה. אנשים מסוג זה זקוקים לכמות קבועה של אדרנלין שיזרום בדמם, על מנת להרגיש את השקט והשלווה הנחוצים להם. בדיוק עבור אנשים אלו המציאו את מצפה רמון, אשר מאפשר לכל אחד להתרגש וליהנות ממגוון רחב של פעילויות מאתגרות ומעניינות. כל אחד יכול למצוא עבור עצמו את סוג הפעילות המתאימה לו, ובכך ליהנות מחופשה מהנה ומלאת אדרנלין.

מה מציע מצפה רמון לכל חובבי האדרנלין שמגיעים לתחומיו?

כאמור, כל האזור של מצפה רמון מהווה גן עדן לכל חובבי האקסטרים באשר הם. האזור מהווה פלטפורמה מושלמת לטיול ג'יפים חווייתי, כך שמי שזאת כוס התה שלו – יכול ליהנות ממנה ללא שום רגשות אשם. מעבר לכך, מדובר באזור מדהים המציע מגוון רחב של אתרים המאפשרים טיפוס על קירות, גלישת סנפלינג ועוד. אך אין ספק כי האטרקציה המושלמת שיכולה להתאים לכל חובב אדרנלין, היא טיסה בכדור פורח. הטיסה בכדור פורח מאפשרת להתענג על הנוף הקסום של המדבר ממעוף הציפור. זוהי הזדמנות מצוינת לבחון את פחד הגבהים שלכם, ליהנות מאווירה ייחודית ולהשקיף מלמעלה על הרכסים הזהובים, הנחלים הכחולים והאווירה הקסומה של המדבר. בדרך ניתן לפגוש עופות דורסים ממינים שונים וליהנות מזמן איכות עם החברים או המשפחה.

לסיכום, מצפה רמון הוא ללא ספק אחד היעדים החמים והמועדפים ביותר בקרב כל חובבי האקסטרים. המקום מציע מגוון רחב ומגוון של פעילויות ואטרקציות שונות אשר גורמות לדם שלכם לזרום מהר יותר. ניתן ליהנות מטיול רגלי על הסלעים והמצוקים המאפיינים את האזור, ליהנות מגלישת סנפלינג חווייתית וכמובן לטוס בכדור פורח. אין ספק כי טיסה בכדור פורח מהווה את הדובדבן שבקצפת, היות והיא מאפשרת לכל אחד להשקיף על המדבר מלמעלה, להתרשם ממאפייני הנוף הבראשיתי וליהנות מחברתם של ציפורים ועופות דורסים שונים הנמצאים באזור.

דילוג לתוכן