5 סיבות לנסיעה בהסעה בחורף

הסעות בחורף!

הסעות בחורף!

מזג אוויר סוער וגשום מחדד את החשיבות והחיוניות של שירותי הסעות. הנה 5 סיבות שיכולות להסביר זאת:

1. נהגים מיומנים בנסיעה על כבישים רטובים

נהגים המועסקים על ידי חברות מקצועיות בתחום התחבורה נדרשים לעבור הכשרה והדרכה. נהגים אלו מיומנים בין היתר גם בנסיעה על כבישים רטובים, במזג אוויר גשום ובתנאים קיצוניים. הנהגים שומרים על בטיחות הנוסעים ושאר כלי הרכב הנמצאים על הכביש.

2. אפשר למנוע בלאי מואץ של הרכב

נסיעה בגשם מאיצה את הבלאי של הרכב או האופנוע. הנסיעה ברכב פרטי בחורף אינה מומלצת והיא עלולה לסכן חיים. עדיף לשמור על הרכב במקום מקורה ולא לנהוג עליו בימים סוערים או במזג אוויר לא צפוי.

3. אין צורך בהיערכות מוקדמת או בשינוי השגרה

בעלי רכבים פרטיים מכירים היטב את המשמעות של מזג אוויר חורפי וגשום. ראשית, הם חייבים לצאת מוקדם יותר מהבית כדי להגיע לעבודה בזמן ולהימנע מעמידה בפקקים. שנית, עליהם למצוא מקום חנייה קרוב ואף לנסוע במהירות איטית מהרגיל. את כל החסרונות הללו ניתן למנוע במידה ומשתמשים בשירותי הסעות.

4. משתלם יותר להשתמש בשירותי הסעות מאשר במונית פרטית

מערך התחבורה הציבורית בישראל לוקה בחסר וקשה לסמוך עליו במהלך החורף. נסיעה באוטובוסים מלווה בהמתנה מורטת עצבים, בעוד נסיעה במונית פרטית יקרה ואינה משתלמת. סיבות אלו מספיקות על מנת להבין את היתרונות של שירות תחבורה פרטי ומסודר.

5. לא מגיעים רטובים או תשושים

הנוחות היא פרמטר מרכזי בבחירת שירות הסעות במהלך החורף. במקום להגיע לעבודה, ללימודים או לכל מקום אחר רטובים ותשושים, אפשר פשוט לעלות על רכב חדש ולנוח עד היעד. הנסיעה מתבצעת בתוך רכבים המתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר והיא כוללת לצד אוטובוסים ומיניבוסים גם מידיבוסים ורכבי שירות.

המאמר באדיבות אתר גרר בדרכים