כללי

קמין חשמלי

מקורות חימום בתקופות עברו

בכל תקופות האנושות בני אדם חיפשו אחר מקור חום אידיאלי. כזה שיעניק חימום אולטמטיבי לבית וימלא פונקציות נוספות על מנת שיהווה כלי שימושי ככל שניתן.

בתחילה חוממו בתי המגורים על ידי מדורות. העצים תמיד היוו פתרון זמין ויעיל להבערת אש שייצרה מעבר למקור חום סוג של תנור.

כאשר עברו בני האדם להתגורר בבתים המשיכו מסורת זו אולם בדרך שונה במקצת: הם בנו מין כיסים מאבן אליהם זרקו עצים אותם חטבו, למכשיר זה קראו קמין.

הקמין, באותם הימים, שימש גם כתנור בישול ועליו רקחו מאכלים לימי החורף הקשים.

עם התקדמות הקידמה והטכנולוגיה הומצאו מכשירים נתמכי חשמל שהיוו, בסופו של דבר, תחליף ראוי לקמין העצים המסורבל והקשה לתפעול.

כיום מרבית האנשים משתמשים במזגן כמכשיר חימום עיקרי למתחמים ובתים.

חזרה לשימוש בקמין

אנו חיים במטריקס. ברגע שאנו קמים בבוקר אנו נכנסים למירוץ אחרי הזמן ואחרי ייעדנו בחיים. לעתים קרובות אנשים עוצרים לרגע את טירוף חייהם ומשתוקקים לחזרה לחיי משפחה קרובים. מתגעגעים למפגשים משפחתיים סביב מקור חום בלילות החורף הקרים. אולם, עם כל הכבוד לרצונות והמאוויים אנשים אינם רוצים לרוץ ולקושש עצים ואז לעבוד קשה בהבערתם.

בדיוק על ההשתוקקות הזו קמין חשמלי עונה.

יתרונות הקמין החשמלי

הקמין החשמלי מהווה פתרון מושלם לאנשים עסוקים שמבלים את רוב זמנם מחוץ לבית ומשתוקקים להניח רגליהם מעלה בסוף היום ולנוח ולחוש אווירה ביתית וחמה גם במרכז כרך עירוני סואן.

הקמין החשמלי מדמה פעולה ונראות של קמין עצים אוטנטי ומייתר לגמרי את ההתעסקות הקשה והסיזיפית של חטיבת עצים והדלקתם, כפי שנדרש לתפעול קמין עצים קלאסי.

שימוש בקמין חשמלי לא דורש הכנה מראש של ארובה או מקום מובנה בחלל. קונים אותו ככל תנור חימום נייד בחנויות שמוכרות את העיצוב הרצוי לנו. ניתן להעבירו מחדר לחדר ללא שום מאמץ.

הקמין החשמלי מספק מקור חימום יעיל וחסכוני הנדלק בלחיצת כפתור או אפילו שלט רחוק. יש קמינים חשמליים שמחוברים למערכת החשמל החכם וניתנים להדלקה וכיבוי בשליטה מרחוק.

בקמין החשמלי ניתן לווסת את החום אותו הוא פולט על ידי שימוש בכפתור מובנה בקמין. קמין חשמלי אינו פולט גזים רעילים לאוויר הבית ואינו מסכן את בני הבית.

זאת ועוד, הוא מהווה פריט עיצובי מרהיב וברוב המקרים משמש כמרכז תשומת הלב בעת התכנון העיצובי של החדר המיועד.

לסיכום

קמין חשמלי מהווה את מכשיר החימום האידיאלי לבית שמחפש גם יוקרה וגם פונקציונאליות.
הוא מספק מצד אחד את החמימות הפיזית והרגשית המתאימה בחורף וכל זאת ללא מאמץ בכלל, הכל בלחיצת כפתור.

דילוג לתוכן