כללי

קייט סרפינג, ספורט שהוא אהבה

בתי מלון

ישנם לא מעט ענפי ספורט, חלקם מתייחסים לאוויר, חלקם מתייחסים ליבשה וחלקם לים. גם רמת הספורט מקבלת בידול בין ספורט רגיל לספורט אתגרי – אקסטרים. אחד מענפי הספורט הימי אתגרי הוא הקייט סרפינג. הספורט המדובר אם לא המדובר ביותר בעולם. יש לקייט סרפינג יתרונות ומעלות שלהרבה ענפי ספורט אחרים אין. קייט סרפינג נבדל מענפים אחרים בכך שהלמידה מתבצעת תוך כדי גלישה וככל שתגלשו יותר כך תהפכו את הקייט סרפינג לאומנות. הביטחון גדל עם הזמן ויחד איתו גם התיאבון לבצע פעלולים וטריקים שונים. יתרון נוסף שי לקייט סרפינג שאין למעשה מגבלת גיל או מין. תוכלו כל עוד אתם יכולים להנות מהים, הרוח והאוויר החולף על פניכם. ההתמכרות מובטחת לכולם.

קייט סרפינג

היתרון של קייט סרפינג על ענפי ספורט ימיים אחרים

אם ננסה לשים על המאזניים מצד אחד את רוב ענפי הספורט ומצד שני את הקייט סרפינג סביר להניח כי תגלו עד מהרה כי קייט סרפינג הוא הדבר שיפיח חיים בחיים שלכם, אם תסתכלו על יום מלא רוחות ותגידו לעצמכם: " אני יוצא מהפוך שלי ישר לים!". אמת אכן מוזר אך האדרנלין שספורט זה מזרים לדם כמעט אינו משתווה לאף ענף אחר בים. יתרה מכך גם אם אתם גולשי גלים קייט סרפינג יכול להפוך להיות המענה שלכם כאשר הגלים גועשים מידי עבורכם. עצם העובדה שאתם רותמים את איתני הטבע ומשתמשים בהם כרצונכם זה כבר אומר הכול.

החלטתם קייט סרפינג, מומלץ לא לבד

אם כבר החלטת להתנסות עליכם לקחת בחשבון 2 דברים חשובים. הדבר הראשון הוא שעדיף לא לנסות להתחיל לבד בקייט סרפינג, אתם עלולים למצוא את עצמכם בלב ים או דבוקים לאיזה עץ אם לא תלמדו ראשית כיצד יש להשתמש בציוד, כיצד לנווט ואיך בעצם פועלת הטכניקה של קייט סרפינג. הדבר השני שעליכם לקחת בחשבון הוא שהספורט האתגרי הזה הספורט שנקרא קייט סרפינג הוא אחד הדברים הממכרים ביותר, קחו בחשבון כי יהיה לכם מאוד קשה להיפרד מהים מכיוון שבספורט זה אין מגבלות, מספיק שיש רוח והשאר כבר יעשה מעצמו. על מנת להפיק את ההנאה המושלמת מומלץ ראשית לגשת ללמוד בצורה מקצועית את הכללים והאופן בו אתם גולשים. לרוב הקורס הינו די קצר ומורכב מחלק עיוני שבו תלמדו כיצד להתמודד עם בעיות, תקלות וכדומה. החלק השני למעשה כולל את הלימוד המעשי של קייט סרפינג. תצאו לים ותבצעו הלכה למעשה את מה שלמדתם. בכל מקרה מומלץ בראשית הדרך לא לרוץ ולרכוש ציוד חדש מכיוון שכמו בכל ספורט או תחביב גם כאן העלויות של הציוד אינם נמוכות ולכן עד שלא תחליטו באופן סופי אם אתם מכורים או לא מומלץ כי תשכרו ציוד או לפחות תרכשו ציוד מיד שנייה.

דילוג לתוכן