כללי, פנאי

ציליה לים – הדרך המושלמת לבלות בחוף

רובנו אוהבים מאוד לבלות על חוף הים – המקום המושלם ליהנות בו משילוב של נוסטלגיה מתקתקה, תחושת חופש משכרת, בריזה נעימה, חול מזמין ובאופן כללי נחת רבה בעלות נמוכה. החיסרון היחיד של הבילוי בים הוא היעדר הצל. אמנם במרבית החופים ישנן סככות, אולם מספרן מועט ושטחן מצומצם, ובנוסף הן מרוחקות יחסית מהמים, כך שבסופו של דבר אנחנו עלולים למצוא את עצמנו חשופים לקרינת השמש, שכידוע עלולה להיות מזיקה מאוד לבריאותנו, במשך שעות רבות.

הפתרון: ציליה לים. ציליות לים הן פתרון הצללה פשוט מאוד מצד אחד ואפקטיבי להפליא מצד שני, כזה שניתן לקחת אותו איתנו לכל מקום בקלות וגם התקנתו מהירה וקלה.

איפה אפשר להתקין ציליה בחוף הים?

המגוון הרחב של ציליות לים מאפשר לכל אחד ולכל אחת למצוא ציליה לים שמתאימה בדיוק לסוג השימוש הרצוי: אפשר להתקין ציליה על החול, אפשר גם לפרוס אותה מעל המים הרדודים – פתרון אידיאלי לבילוי עם פעוטות באזור הזה של החוף – ולמעשה ניתן ליהנות מהיתרונות של הציליות לא רק בים אלא גם בפיקניקים, טיולים, קמפינגים ובעצם בכל פעם שאנחנו יוצאים מהבית למטרה כזו או אחרת.

התקנה פשוטה ומהירה

כאמור קל מאוד להתקין את הציליה. אין צורך בכלי עבודה או ביכולות טכניות משמעותיות, ובעצם כל אחד וכל אחת יכולים לעשות זאת תוך דקה שתיים. באופן עקרוני ציליות לים מגיעות עם יתדות עשויות אלומיניום שאליהן מחברים את הציליה. היתדות מתברגות כך שאין צורך בפטיש או בכוח. עוד בערכה – מוטות, גם הם עשויים מאלומיניום, כך שגובהה של הציליה יהיה בסביבות השני מטר וניתן יהיה לעמוד מתחתן בנוחות.

מה עוד חשוב לדעת על ציליה לים?

ציליה לים מיוצרת מלייקרה – בד שמבטיח גם מקסימום עמידות וגם מקסימום הגנה מפני קרינת השמש. מקדם ההגנה של ציליה איכותית הוא UPF50 כך שכ-98% מהקרניים שעלולות להזיק לנו ולפגוע בבריאותנו לא מגיעות אלינו. הלייקרה מספקת גם גמישות גבוהה ועוד יתרון שכדאי לקחת בחשבון הוא שקל לנקות לייקרה – בסוף הבילוי המושלם בחוף כל מה שצריך לעשות הוא לנער את הציליה ולהכניס אותה בחזרה לתיק הייעודי שלה.

דילוג לתוכן