כללי, פנאי

מארגנים אטרקציה בפארק הרצליה? נקו אחריכם

ניקיון בהרצליה

בפארק הרצליה ניתן לארגן אטרקציות מהנות לכל המשפחה והחברים

אם אתם מתגוררים באזור הרצליה והשרון תוכלו להנות מהשטח הירוק הנרחב (120 דונם) שמציע לכם פארק הרצליה. הפארק ממוקם בלבה של העיר, בין החלק המזרחי והמערבי שלה ובסמוך לנתיבי איילון. מדובר בסביבה נעימה הכוללת מדשאות רחבות היקף ואגם יפהפה, וכן אטרקציות כגון אזורים המיועדים למנגל ומתקני משחק לילדים ולפעוטות. תושבים רבים מנצלים את המרחב הן לביצוע פעילויות ספורטיביות ולטיולים מרגיעים, אך ניתן כמובן לנצלו גם לטובת ארגון אטרקציות ואירועים. אם תבחרו לארגן אירוע בפארק, חשוב להקפיד לנקות אחריכם כדי לשמור על הסטנדרטים הגבוהים של ניקיון בהרצליה.

ניקיון בהרצליה

ארגנתם אטרקציה בפארק הרצליה? דאגו לנקות אחריכם את האזור

  • ניקיון אחר האירוע לא צריך לארוך זמן רב – אם מודעים מראש לכך שחשוב להשאיר את המרחב נקי ומסודר ניתן להציב פחי אשפה ושקיות זבל עוד במהלך האירוע עצמו. באופן זה, ניקיון הסביבה בסיום האירוע לא יארך זמן רב ויוכל להסתיים במהירות.
  • כדי להנות מהטבע צריך להקפיד לשמור עליו – כדי להנות מהמרחב הירוק והרענן שמציע הפארק, חשוב להקפיד לשמור עליו נקי ונעים. בתהליך הקמת הפארק הושם דגש רב על שימור והעצמה של הטבע הייחודי הקיים באזור, וכדאי לשמור על ניקיון בהרצליה כדי להגן עליו לאורך זמן.
  • קיבלתם את השטח נקי? החזירו אותו כך גם לבאים אחריכם – אחד היתרונות הבולטים בפארק הרצליה הנו עצם היותו פתוח לקהל הרחב. אם קיבלתם את השטח נקי לטובת האירוע שלכם, חשבו גם על הבאים בתור אחריכם, והשאירו להם את אותו מרחב נעים לחגיגה. ניקיון בהרצליה הופך את הפארק נגיש ונעים לתושבי האזור.

שמירה על ניקיון פארק הרצליה תאפשר לכם לשוב ולחגוג בו

חגיגת יום הולדת, מסיבת אירוסין, ערב גיבוש לחברים מהצבא – כל זאת ועוד תוכלו לארגן בפארק הרצליה. אם נקפיד כולנו לשמור על ניקיון הפארק, נוכל לחזור ולחגוג בו אירועים נוספים לאורך השנה. שמירה על איכות הסביבה באזור הופכת את המרחב לאטרקטיבי ומושך בעבור תושבי האזור, ותורמת להפיכתה של הרצליה לעיר צעירה ושוקקת חיים ופעילויות.

 

 

דילוג לתוכן