תרבות

ניהול מוניטין דיגיטלי

ניהול מוניטין

רשת האינטרנט מלאה בתוכן שיכול להיות רלוונטי גם אליכם. יכול להיות שאתם אפילו לא מודעים לזה, אבל יש סיכוי שיש כמה תכנים באינטרנט שממש לא יהלמו את המוניטין שאתם מנסים ליצור לעצמכם.

מי צריך לחשוש ממוניטין פגוע?

המוניטין הוא הכול, ולא משנה עד כמה נתכחש לזה כולנו יודעים שכך זה באמת. אנו אנשים חברתיים ואנו צריכים את החברה כדי להתקיים, בין אם מדובר באיש ציבור שצריך את הבוחרים שלו, אדם פרטי שרוצה שהסביבה הקרובה שלו תחשוב עליו דברים טובים, חברה שרוצה שהלקוחות שלה יאהבו אותה ולמעשה כל גוף וארגון. הבעיה היא שהמוניטין שלנו יכול להיהרס בלי שאנו יכולים לעשות דבר בנידון, בעיקר בגלל האינטרנט שנותן לכול אחד גישה חופשית לכתוב עלינו מה שהוא רוצה. במקום להילחם על שמכם הטוב ולהיות במגננה, ניהול מוניטין בגוגל יפתור את המצב.

ניהול מוניטין

כיצד מתבצע ניהול מוניטין דיגיטלי?

  • ניהול מוניטין הוא ביטוי מוכר מאוד מההיסטוריה ואנשים רבים רצו ליצור לעצמם רושם ראשוני מסוים בעיני אנשים ונעזרו ביחסי ציבור ארוכי טווח כדי להגשים את המטרה. כיום, ניהול מוניטין דיגיטלי הוא החשוב ביותר כיוון שכולנו אוספים את המידע שמעצב את חיינו ומשפיע על ההחלטות שלנו מהאינטרנט, ושם זו זירה אחרת לגמרי. כל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה ועם כל היתרונות של פייסבוק וגוגל, במקרים כאלו הם חיסרון גדול.
  • בוא נאמר שעל אדם מסוים יש פוסט לא מחמיא בפייסבוק וכשמחפשים אותו בפייסבוק מגיעים ישר לאיזה עליהום וירטואלי רציני. אותו אדם יכול לסבול גם מכתבות לא מחמיאות בגוגל כאשר אם תחפשו את שמו, תקבלו ישר את כל האזכורים השליליים.

במקרים הדורשים טיפול אפשר לפנות לחברה

במקרה שתרצו לנקות את השם שלכם במקצועיות כדאי להתייעץ עם חברה שמתמחה בניהול מוניטין כדי שהם יתנו לכם ראיה מרחבית ויסבירו לכם על דרכי ואופן הטיפול במקרה שלכם ספציפי.

דילוג לתוכן