כללי, פנאי

מצלמות במעגל סגור במרכזי קניות

מעליות

חשיבות מערך ואמצעי האבטחה בישראל

אבטחה במרכזי קניות היא הכרחית בימינו. לא ניתן למצוא מרכז קניות אשר לא משתמש בשירותי אבטחה שונים. המציאות בישראל, הפלילית והבטחונית גם יחד, דורשת מאיתנו לבצע התאמות למצב. לאורך כל השנה קיימים איומים שונים, והם מוחשיים ביותר: החל ממחבל אשר עלול להיכנס אל מרכז קניות, דרך גנבים ועד ונדליסטים. אין לזלזל בחשיבות האבטחה, ויש לשכור חברת אבטחה איכותית ומהימנה. הצבת אמצעי אבטחה שונים היא חשובה הן מבחינת הרתעה והן מבחינת טיפול בבעיות אשר עלולות לצוץ. בנוסף, אמצעי האבטחה יעניקו לכם שקט נפשי מסוים בכל הנוגע לבעיות הללו.מעליות

התקנת מצלמות במעגל סגור במרכזי קניות?

  • מדוע כדאי להתקין מצלמות במעגל סגור במרכזי קניות? מצלמות במעגל סגור במרכזי קניות הן פופולריות ביותר. למצלמות במעגל סגור מספר יתרונות משמעותיים. בראש ובראשונה, הן מתריעות מרתיעות שלל גורמים עושי נזק, בין אם זה במעליות, במדרגות או בכל שטח אחר במרכז הקניות, רק המצאותן במקום תורמת להרתעה. בנוסף, מצלמות במעגל סגור יהיו יעילות ביותר בתחקורים שלאחר גניבות או פעילויות פליליות בשטח. תוכלו להבין מי האדם אשר ביצע את הפעולה ואף לפנות עם התמונה או הסרטון למשטרה. זוהי ראייה כנגד האדם המסויים. לבסוף, המצלמות יעילות גם מבחינת עובדי מרכז הקניות. עובדים אשר יודעים כי המצלמות קיימים יבצעו את העבודה בצורה טובה יותר, וכמובן לא יגנבו או ישחיתו. מוסר העבודה של עובד עולה כאשר הוא יודע כי צופים בו.
  • אלו מצלמות כדאי להתקין? ההיצע אשר קיים היום בשוק, מבחינת מצלמות אבטחה במעגל סגול הינו נרחב. חשוב להבין מה הציפיות שלכם מהמצלמות והציוד. כמה זמן תרצו לשמור את הוידאו? איזו זווית תצטרכו? וכמובן – מה איכות התמונה שתרצו? ככל שתרצו איכויות מתקדמות יותר, מן הסתם מחיר המצלמות במעגל סגור יעלה. שימו לב, בשנים האחרונות מחירי המכשירים הטכנולוגיים, ביניהם מצלמות במעגל סגור, ירדו זאת לצד התפתחות טכנולוגית משמעותית. על כן, אין לחשוש ממחירים גבוהים יתר על המידה. בבחירת המצלמות במעגל סגור מומלץ להתייעץ עם גורם מומחה אשר יידע להכווין אתכם אל הסוג המתאים לדרישות שלכם. מומלץ להיעזר בגורם המומחה גם בפריסת המצלמות. מומחי אבטחה יודעים היכן נמצאות הנקודות הרגישות והמועדות לפורענות בהן מומלץ להתקין את המצלמה. יש לפרוס את המצלמות בצורה אשר תכסה כמה שיותר שטח.

שימוש במצלמות הוא נדבך נוסף באבטחת מרכז הקניות

השימוש במצלמות במעגל סגור הוא אכן חשוב ואף יעיל מאוד. עם זאת, מדובר בקו אבטחה אחד, ומומלץ כי הוא יהיה מערך אחד מתוך מספר מערכי אבטחה. ככל הנראה לא קיים מערך אבטחה יחיד אשר יהיה יעיל כנגד כלל הבעיות. על כן, יש לדעת להשתמש במערכי אבטחה מסוגים שונים כגון מצלמות במערך סגור, מאבטחים וכדומה – ולשלבם בצורה יעילה. באופן שכזה, תוכלו לספק אבטחה יעילה ברמה הגבוהה ביותר, אשר תגן על מרכז הקניות והלקוחות בו ותגרום לכולם להרגיש בטוחים הרבה יותר.

דילוג לתוכן