כללי

מדריך שירותי הובלה

אין להקל ראש בחשיבות של שירותי הובלה. למרות שכל אדם חזק יכול להרים משקל כבד, רק מעטים יצליחו לשנע ולהוביל את הציוד שלכם ממקום למקום ללא נזקים מיותרים. הובלות מתבצעות כיום עבור המגזר הפרטי והעסקי, בכל רחבי הארץ ותוך עמידה בלוח זמנים עמוס וצפוף. אבל מי שבאמת רוצה ליהנות משירותי הובלה חייב להכיר מספר טיפים בסיסיים.

ראשית, יש לבחור חברת הובלות מקצועית ומנוסה. לא רצוי לבצע השוואה בין חברות הובלות על בסיס מחירים בלבד, היות ומה שזול נוטה לעלות ביוקר. בדקו מה הניסיון הספציפי של החברה אליה פניתם, נסו לקבל המלצות מחברים או בני משפחה ואל תתביישו לשאול על הסמכת המובילים. שנית, תנו עדיפות לחברה המציעה שירות אישי ואדיב. קבעו פגישת ייעוץ עם נציגי החברה או התרשמו מהיחס באמצעות שיחת טלפון. זכרו כי חברת הובלות מלווה אתכם באחד הימים העמוסים בחיים ולכן עדיף שמערכת היחסים תהיה נוחה ונעימה.

כיצד מזהים הבדלים בין חברות הובלות?

מדריך שירותי הובלה יכול לעזור לכם לזהות את ההבדלים בין חברות שונות. הנה הנקודות העיקריות אליהן תצטרכו להתייחס:

א. צי רכבים – חברת הובלות עם צי רכבים מגוון תמיד עדיפה על חברה מוגבלת. בדקו האם לחברה יש משאית גדולה ומשאית להובלה קטנה, על מנת שלא תצטרכו לבזבז זמן וכסף.

ב. פתרונות הרמה לגובה – הידע שלכם בהובלות לא דומה לידע של אנשי מקצוע ולעיתים מתעורר צורך לא צפוי בפתרונות הרמה לגובה. ודאו שהחברה אליה פניתם מעסיקה מפעילי מנוף ובמות הרמה.

ג. שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטיםחברות רהיטים מבוססות יודעות להציע שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים בבית הלקוח או העסק. נצלו את השירות הזה ובדקו האם ניתן לגלם את מחירו בעלות הכללית.

לעוד פרטים בנושא הובלות בארץ וגם הובלות בנתניה ניתן לחברת הובלות או להתייעץ בפורומים שונים של הובלות. כך או כך,  נאחל לכולכם בהצלחה ! מדריל לשירותי הובלה

דילוג לתוכן