כל מה שרציתם לדעת על התאמת שמות

זוגות רבים שעומדים להיות הורים, מתלבטים לגבי סוגיית השם ולא בכדי- שמו של הילד יסמן את נתיב הגורל שלו וכמובן גם את גורלו החברתי. רבים מחכים בעניין השם להארה כלשהי של האם במהלך ההריון או בוחרים שם רנדומלי שהם אוהבים, אך חשוב לדעת כי מאחורי כל שם עומדים מספר עקרונות חשובים להתאמה, היכולים להשפיע לרעה או לטובה על המשך גורלו של הוולד הטרי.

למה כוונתנו בעקרונות חשובים להתאמה?

לשמות אין רק הוויה מילולית, אלא גם הוויה אנרגטית הנובעת בין השאר מהתאמתו של השם למספר ערכים נומרולוגיים  שונים ביניהם מספר הגורל, מספר הלידה, ומספר השם המלווה את שם המשפחה ואת שם האם. כל הערכים הללו בפעולת צמצום עד הגעה לערך יחיד, מסמנים ומתאחדים יחדיו למספר מוביל אופי וערכים לתינוק הנולד.

כיצד מגיעים להתאמה הזו?                

כדי להגיע להתאמה הזו נדרשים 3 שלבים עיקריים: בשלב הראשון- התאמת השם הנבחר לשם המשפחה ולשם האם. מתחילים באות ראשית הפותחת את השם והיא בעלת התאמה נומרולוגית לשני המאפיינים האחרים וממשיכים משם. מומלץ לבדוק את ההתאמה של מספר שמות ולאחר מכן לבחור באחד מהם לפי ההתאמה גם לשאר המאפיינים החשובים לבדיקה לפי הנומרולוגיה.  בשלב השני יש להתאים את השם גם למספר הגורל הנגזר מתאריך הלידה- את התאריך יש לחשב כך שמצמצים את התאריך, החודש והשנה למספר הקטן ביותר ומחברים את כל הערכים הללו לכדי מספר סופי אחד. לבסוף מחברים את הערך של השם המלא (הערך המתקבל מחיבור ערך השם הפרטי+ ערך שם המשפחה). יחד עם מספר הגורל הנגזר ממספר הלידה של הוולד. לבסוף, תתקבל תוצאה סופית בערכים יחידניים במספרים מ-1 ועד 9.

משמעות ערכי המספרים היחידניים השונים

המספר 1- מסמל אנשים עצמאיים ואינדבידואליים בעלי כושר מנהיגות. הם אלו שיודעים לדחוף קדימה ולהשיג מטרות. על אף כושר המנהיגות והעצמאות הרבה, אנשים אלו יכולים להיות גם אגואיסטיים, שתלטנים ומתקשים בביטוי של רגשות.

המספר 2- אנשים המצטיינים ברגישות, ביכולת לשתף פעולה ולגלות אמפתיה לזולת, הם טובים בלקבל הוראות ומצטיינים בטאקט. בעלי אינטלגנציה רגשית גבוהה. צריכים לשמור על עצמם מפני תלות יתר, מצבי רוח קיצוניים וחוסר בטחון עצמי.

המספר 3- אנשים יצירתיים בעלי שמחת חיים אמיתית- פנימית וחיצונית. בעלי חוש הומור היודעים לקחת את החיים בקלילות. בשל השמחה והאופטימיות המאפייינת אותם מושכים אליהם אנשים רבים ומצטיינים בפן החברתי. עלולים להיות ילדותיים, מפוזרים, ומתקשים להיות לבד.

המספר 4- מספר שיאפיין אנשים מעשיים ומדוייקים, בעלי משמעת עצמית גבוהה, יסודיים מאוד ונוטים להסתדר טוב יותר במסגרות מובנות, נוטים לחומרניות ומעדיפים מסגרות קבועות ובטחון. בצד השלילי של אופיי זה, קיימת נטייה לנוקשות, קיבעון, ביקורתיות יתר, פחד משינויים ופראנואידיות.

המספר 5- אנשים פיזיים מאוד הזקוקים למגע ולחום, אוהבים ונהנים מתענוגות החיים ומיניים מאוד, דינמיים וחובבי הרפתקאות, שונאי מסגרות ובעלי יכולת דיבור ושכנוע מעולים. עלולים לפתח נטייה להתמכרויות ולהרס עצמי, או לנצל לרעה את חופש הבחירה והעשייה שניתן להם במסגרות השונות. יתקשו להסתדר במסגרות נוקשות וסדורות מדי.

המספר 6- רגישים מאוד ואוהבי אדם. אלו הם אנשי משפחה מצויינים שאוהבים סביבה בטוחה ואוהבת סביבם. אלו הם גם אנשים שירותיים מאוד, וחובבי יופי ואסתטיקה. בצד השלילי, האנשים הללו עלולים לסבול מתלותיות ורגישות יתר, ביקורתיות, ואנוכיות.

המספר 7- אנשים בעלי אינטלגנציה גבוהה מחד ומשיכה לרוח מנגד. אלו הם אנשים יסודיים שיודעים לרדת לפרטים ואוהבים להעמיק בכל. נוטים להיות ביישנים ומופנמים, אוהבים מוסיקה ואת הטבע. בשל המופנמות שלהם והנטייה לחקירה עצמית עלולים לסבול מביישנות יתר והסתגרות מן הסביבה.

המספר 8- אנשים בעלי אהבה לעמדות כוח ולהשפעה, סמכותיים ועניינים, טובים בפיקוח ובשליטה, מסוגלים לדחוף משימות אל הפועל ואסטרטיביים מאוד. מנגד האהבה לשליטה עלולה לעשותם שתלטנים, נקמנים, ובעלי שאפתנות יתר.

המספר 9-   אוהבי צדק, רחמניים, מוארים רוחנית, בעלי זכרון וכושר ביטוי חדים, ניתן לומר שמספרי ה-9 בנומרולוגיה הם הקרובים ביותר בתכונותיהם לנביאים הקדומים. וכמוהם עלולים לסבול מרצון בהוקרה וקבלה חברתית, חוסר יכולת להתמודד עם העול הרוחני שיש בהם, חרדתיים וחסרי סבלנות.