פנאי

טיול של קיץ במצפה רמון

אחד המקומות הכי מקסימים בישראל הוא מצפה רמון אבל בקיץ תיירים ומטיילים רבים חוששים מלהגיע לאיזור הנגב. הטמפרטורות הגבוהות והיובש המדברי גורמים לרבים מאיתנו לבחור במקומות אחרים לטיולים בקיץ, למעשה היום אפשר להנות מחופשה מושלמת באיזור זה מבלי להרגיש את החום. מתחמי תיירות באיזור מצפה רמון שנבנו והתפתחו בשנים האחרונות מסייעים לכל מי שמגיע להקלה מיידית מהחום.

מלונות רבים באיזור ביניהם מלון בראשית החדש מאפשרים לבנות חופשה קיצית באיזור הנגב, להנות מהנוף ומהמרחבים, אבל לא לחוש בחום הכבד במהלך הלילה ובמהלך השעות החמות. מלונות אלו ממוזגים, נוחים ומפנקים כמו המלונות המובילים בצפון אך מאפשרים יציאה מהירה לטיולי ג'יפים, טיולים מודרכים באיזור מצפה רמון ומדבר יהודה ונסיעה מהירה וקצרה בין האטרקציות השונות באיזור.

כאשר אתם בוחרים מלון לנופש באיזור מצפה רמון והנגב חשוב מאד שתתייחסו גם לנושא מזג האוויר. טיול של קיץ באיזור צריך לכלול לינה במקום ממוזג ונוח, כך שתוכלו לצבור כוחות במהלך הלילה ולצאת לטיולים באיזור במהלך היום בקלות ובלי להיות שעות ארוכות מתחת לשמש.

היתרון המשמעותי של מלונות מצפה רמון ביניהם מלון בראשית היא העובדה שהם קרובים לכל האטרקציות הבולטות, ממכתש רמון ועד לנקודות החשובות והמעניינות ביותר במדבר יהודה. יציאה מהמלון בשעות הבוקר עם הרכב תוביל אתכם בנסיעה של דקות ספורות למרכז הנגב ותוכלו לחזור למלון בלי שום בעיה כשהשמש מתחילה להעיק.

אטרקציות רבות באיזור מופעלות על ידי חברות ואנשים פרטיים שמשתפים פעולה באופן קבוע עם צוותי המלונות. מלון כמו בראשית מציע לדוגמה יציאה לסיורים מודרכים, אטרקציות אתגריות ברחבי הנגב ושאר פעילויות שמתקיימות במרחק נסיעה קצר מהמלון הממוזג ומאפשרות לכל מי שמגיע לאיזור להנות ממצפה רמון והסביבה. גם בקיץ אפשר להתאחסן במלונות נוחים ולהנות מטיול קיצי נהדר – באמצע המדבר.

2 ראשי

דילוג לתוכן