כללי

התקנת שערים חשמליים בחיפה ותיקונם

שערים חשמליים בחיפה

 

שערים חשמליים אשר מכונים גם שערים אוטומטיים מותקנים כיום במקומות רבים ומספקים הגנה על המתחמים השונים אשר בהם הם מותקנים הלכה למעשה. אין כל צל של ספק, כי התקנת שערים חשמליים בחיפה ובצפון מאפשרת יצירת מעגל ביטחון נוסף בהגנה על המתחם אשר בו מותקן השער ואת סינון הנכנסים והיוצאים בצורה מבוקרת ואמינה למדי. שערים חשמליים מיוצרים בגדלים שונים ולצרכים מגוונים כאלה ואחרים, ובכל פרוייקט מתוכנן השער על פי מידות מדוייקות של פתח הכניסה למקום. תיקון שערים חשמליים בחיפה והצפון נעשה על ידי החברה אשר מתקינה אותם כחלק מן השירות אשר היא נותנת ללקוח, או כחלק מן האחריות אשר ניתנת על השער.

התקנת שערים חשמליים בחיפה והצפון לכל צורך

התקנת שערים חשמליים בחיפה והצפון נעשית לצרכים שונים ומגוונים לרבות:

  • ·         שערים חשמליים לבתים פרטיים
  • ·         שערים חשמליים בכניסות לישובים
  • ·         שערים חשמליים לחניונים
  • ·         שערים חשמליים למפעלי תעשייה ומתחמי מחסנים
  • ·         שערים חשמליים למוסדות ביטחוניים
  • ·         מחסומי זרוע לצרכים מגוונים

תכנון והפעלה

את תכנון השער עושים על פי הצרכים הספציפיים של כל מקום ומקום. יש שערים אשר מתוכננים לפתיחה בהסטת השער הצידה (כדוגמת ישובים, מפעלי תעשייה וכדומה), אחרים מתוכננים להיפתח כמניפה פנימה או החוצה (כדוגמת כניסות לבתים פרטיים, כניסות לחניונים גדולים וכדומה) ויש שערים חשמליים אשר נפתחים ידנית על ידי דחיפתם וכדומה.

הפעלת השערים נעשית גם היא בדרכים שונות לרבות: הפעלה על ידי לחצן מיוחד בבקתת השומר, הפעלה על ידי מכשיר אינטרקום עם או בלי מצלמה, הפעלה על ידי הקשת קוד פתיחה, הפעלה על ידי שלט רחק, הפעלה על ידי כרטיס מגנטי, הפעלה על ידי טלפון סלולארי וכיוצא באלה. כל לקוח יכול להזמין את שיטת ההפעלה נוחה לו על מנת לבצע בקרה מלאה על הנכנסים והיוצאים מהמתחם שבו מותקן השער. ניתן גם לשלב כמה שיטות פתיחה לנוחות הלקוח.

תיקון שערים חשמליים בחיפה והצפון כלול באחריות הניתנת על המוצר לרבות שיטות ההפעלה השונות.

ללמעבר לחברת שערים חשמליים בלחפה והצפון לחצו כאן

דילוג לתוכן