פנאי

השיטה החדשה לטיפול בעור הפנים

רופא עור מומחה

השיטה החדשה לטיפול בעור הפנים

מעוניינים ללכת לרופא עור ולעבור ניתוח למתיחת עור הפנים? חשוב להיות מודעים לשינויים המשמעותיים שנעשו בתחום בשנים האחרונות. עד לפני שנים אחדות, כל מי שרצה לעבור מתיחת פנים, היה הולך אל מנתח פלסטי, שהיה מקיים הליך כירורגי בעור, כולל חתכים שונים בעור, ושימוש בחומרים למתיחת הפנים. כיום לעומת זאת, ניתן ללכת אל רופא עור שמתמחה בטיפולים שונים בעור הפנים – ומבצע בין השאר טיפול חדשני במתיחת פנים ללא ניתוח – אשר נקרא גם מתיחה יפנית, או מתיחת פנים עם חוטים.

לקבלת ייעוץ מומחה לרפואת עור ורפואה אסתטית לחצו כאן

מה כוללת המתיחה היפנית?

  • דיקור עם מחטים – מי שביצע בעבר דיקור סיני, יופתע לגלות כי טכניקת הטיפול היפנית מזכירה במקצת את הדיקור הסיני. עם זאת, כאן לא מדובר על רפואה אלטרנטיבית, אלא על שימוש במחטי דקירה דקות שאינן מכאיבות. בין המחטים הללו, ישנם חוטים זעירים מאד, אשר נמתחים בין המחטים (שמשמשות כנקודות אחיזה).
  • יצירת המתיחה – החוטים עצמם מוכנים אל מתחת עור בעזרת הדיקור, והדבר מאפשר לרופא להתחיל ולמתוח את החוטים לפי כיווני המתיחה הרצויים. הדבר נעשה בהרדמה מקומית בלבד, איננו כואב, ואיננו מותיר צלקות.
  • מתי יש תוצאות? – יש לציין כי את התוצאות של מתיחת הפנים היפנית, תוכלו לראות בחלק המקרים כבר כשבועיים לאחר הטיפול, ולכל היותר כחודש אחריו. יש אם כן להבין כי התוצאות לא מופיעות בן לילה – אולם לאחר שאתם תשימו לב שהפנים נמתחות, המראה יהיה נהדר. מתיחה זו אף מחזיקה מעמד לאורך שנה, וניתן לחזור עליה לפי צורך.
  • תופעות לוואי – בניגוד לתהליכים כירורגיים, למתיחה עם חוטים יש פחות תופעות לוואי, שכן ההתערבות שלה בעור הפנים היא נמוכה יותר. לעתים יש מעט שטפי דם מקומיים, אך לא יותר מכך. נדרשת לרוב מנוחה בבית של 48 שעות ולא יותר מכך, ולאחר מכן אפשר לחזור לשגרה רגילה.

האם זה גם הטיפול עבורכם?

הטיפול החדשני במתיחת עור הפנים מתאים לחלקים גדולים יותר באוכלוסיה, ונותן לכל אחד ואחת מאתנו, הזדמנות ליהנות מעור פנים צעיר, רענן ובריא!

דילוג לתוכן