פנאי

האם ניקוי שטיחים הוא שירות הניתן בבית הלקוח?

אחרי שנים ארוכות של שימוש, הגיע השטיח שלכם למצב בו אתם כבר לא יכולים להתהלך עליו, לשבת עליו או לשכב עליו מבלי לחוש בריח הרע ובמגע הלא נעים שעולים ממנו. במצב הזה, כבר די ברור לכם ששואב האבק שלכם לא יוכל לסייע, ועליכם להזמין שירות ניקוי שטיחים מקצועי. השאלה היא האם את השירות הזה אתם מקבלים בביתכם או שעליכם למסור את השטיח לניקוי מקצועי בבית העסק. התשובה היא שניקוי מקצועי באמת מחייב מסירה של השטיח אל בית העסק, בעוד ניקוי מקצועי בבית הלקוח אפשרי רק במקרים ספציפיים בלבד, בהם נדרש ניקוי שטחי בלבד, שאינו דורש את הסביבה הייעודית ואת האמצעים הייעודיים המיושמים בבית העסק.

 

החלטה מקצועית השמורה לאיש המקצוע

ההחלטה על ניקוי השטיח בבית הלקוח או בבית העסק היא החלטה מקצועית לחלוטין, שצריכה להתקבל על ידי איש המקצוע בלבד. אמת פשוטה זו יכולה ליצור אצלכם לא מעט דילמות ומחשבות. כך למשל, אתם עשויים לחשוב שההחלטה לבצע את הניקוי בביתכם נובעת מחוסר המקצועיות של נותן השירות ומהרצון שלו להוזיל לעצמו את העלויות עד כמה שניתן. לחילופין, אם איש המקצוע יחליט לקחת את השטיח אל בית העסק ולהעניק לו טיפול יסודי, אתם עשויים לחשוב שאותו איש מקצוע מעוניין לנפח את השירות על מנת שיוכל לגבות סכום גבוה יותר עבור השירות. הדילמות האלה הן טבעיות, אך במרבית המקרים לא תוכלו לעשות דבר כדי להימנע מהן, אלא אם תחושו בטחון מספיק סביב האופן בו בחרתם את איש המקצוע.

 

בחירת איש המקצוע – רלוונטית גם בעניין הזה

דילמות אלה הן דוגמא קלאסית לחשיבות של בחירת איש המקצוע המתאים, גם כשמדובר בשירות ניקוי שטיחים מקצועי. בהתאם לכך, אתם רוצים תחילה לפנות לחברים, בני משפחה ומכרים ולקבל המלצות על מומחה ניקוי שטיחים שגובה מחיר הוגן וגם מבצע עבודה מקצועית ויסודית. אם לא תוכלו למצוא המלצות כאלה, כדאי להעלות פוסט ברשתות החברתיות, רצוי בקבוצה אזורית או מקומית, ושם לבטח תוכלו לקבל כמה וכמה המלצות כאלה. כמו כן, כדאי לשוחח עם איש המקצוע ולהיעזר באינטואיציה שלכם כדי להבין האם מדובר באיש מקצוע הגון ואמין, או בנותן שירות שמחפש לנצל את לקוחותיו. מעבר לזה, כבר אין לכם הרבה מה לעשות, אך לפחות תחושת הבטחון בבחירת איש המקצוע, תאפשר לכם להיות שלמים עם כל החלטה לבצע ניקוי שטיחים מקצועי בביתכם או בבית העסק.

 

לניקוי שטיחים לחצו כאן: http://www.xn--9dbeccbbb6at5eya.com/

ניקוי שטיחים ברמת גן

ניקוי שטיחים גדרה

ניקוי שטיחים לוד

דילוג לתוכן