כללי

בחירת חברת איטום גגות בחיפה ובצפון

איטום גגות בצפון

איטום גגות הוא שירות נדרש לכל מי שיש לו גג על ראשו והוא חי באזורים בהם יורד גשם לאורך עונת החורף בצורה מוגברת למדי. אם אתם גרים בצפון הארץ או ברמת הגולן ויש לכם מבנה מכל סוג שהוא הזקוק לאיטום הגג הרי שמן הסתם מטבע הדברים עליכם לבחור חברת איטום גגות אשר תוכל לספק לכם את כל השירותים הנחוצים לעבודות אלה בצורה מקצועית ובמחירים הוגנים. חברת איטום גגות בצפון לצרכים אלה אמורה לספק לכם את השירותים הבאים:

  • איטום גגות בשיטות שונות לרבות זפת או באמצעות יריעות ביטומניות
  • איטם גגות רעפים
  • איטום בסנפלינג לעבודות בגובה
  • איטום גגות מרוצפים באפוקסי מיוחד
  • איטום מרפסות
  • חיזוקי שיש

חשוב לזכור כי איזור צפון הארץ ובמיוחד חיפה הוא איזור גשום מאד בעונת החורף על פי רוב, ועל כן על איטום גגות בצפון חייב להיעשות בהקפדה יתרה ללא כל צל של ספק. התרשלות בעבודה או עבודה עם חומרים לא מתאימים, לא רק שיעלו לכם בתיקונים חוזרים ונשנים של אותה העבודה, אלא שאלה יכולים להוביל להוצאות גדולות על מיזוג הבית כתוצאה מחוסר איטום הגג לחום השמש בקיץ ולקור של החורף, לחלחול מים לתוך המבנה וליצירת עובש בתקרת הבית ולסדיקת הגג העלול להגיע עד להתפוררותו.

מהם הפרמטרים של חברת איטום גגות מקצועית

חברת איטום גגות מקצועית עושה שימוש אך ורק בחומרים מורשים על פי התקן שקבע מכון התקנים הישראלי וניתן לבחון זאת כל גבי החומרים עצמם. חברה מקצועית מעסיקה עובדים מיומנים המכירים את העבודה והמיישמים אותה בצורה קפדנית ולא מתפשרת. חברה מקצועית מאפשרת לכם לבחור את שיטת האיטום הרצויה לכם על פי התקציב שלכם ולא כופה עליכם שיטת עבודה אחת בלבד. חברה מקצועית של איטום גגות בצפון נותנת אחריות מלאה על העבודה לשנים רבות לרבות שירות תחזוקה ותיקונים כנדרש.

בחירת חברת איטום גגות בצפון חייבת להתחשב בכל הנתונים הללו ויש לוודא כי מדובר בחברה וותיקה בעלת ניסיון, ולקוחות שיכולים להעיד על טיב העבודה שיושמה אצלם.

 למעבר לחברת איטום בחיפה ובצפון לחצו כאן 

דילוג לתוכן